Toruński Kiermasz Książki Regionalnej "Kujawy i Pomorze"

s
11.10.2023

Wraz z Biblioteką Uniwersytecką w Toruniu zapraszamy na Toruński Kiermasz Książki Regionalnej - cykliczne wydarzenie mające charakter targów wydawniczych połączonych z prezentacjami, spotkaniami, warsztatami i innymi wydarzeniami poświęconymi obszarom północnej Polski. 

W dniach 17-18 października 2023 roku odbędzie się już 9. edycja Toruńskiego Kiermaszu Książki Regionalnej „Kujawy i Pomorze”. Tym razem ramach wydarzenia zorganizowane zostaną Targi Książki oraz II Kongres Regionalistów.

Zapraszamy w szczególności na Targi Książki, które wraz z towarzyszącymi im wydarzeniami, zagoszczą ponownie w budynku Biblioteki Uniwersyteckiej 17 października 2023 roku. Kilkunastu wystawców zaprezentuje publikacje dotyczące obszarów Pomorza Wschodniego i Zachodniego, Powiśla, Warmii, Mazur oraz województwa kujawsko-pomorskiego. 

Bardzo interesująco zapowiadają się także wydarzenia towarzyszące Targom.

Więcej informacji i program na stronie organizatora.

Strategicznym partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego, partnerem wspierającym - Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Wydarzenie współfinansowane jest ze środków RPO Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 w ramach projektu pn. "Kujawy+Pomorze - promocja potencjału gospodarczego regionu - edycja II.”

 

sr

 

 

Aktualności blok page

Polecane aktualności

 • twarde pierniki
  04.12.2023
  Kolejny mecz Twardych Pierników u siebie - zapraszamy 8 grudnia!
 • rfs
  29.11.2023
  Konferencja "Regionalny Fundusz Szkoleniowy w dwóch perspektywach finansowych - Toruń, dn. 11.12.2023 r.
 • foto
  23.11.2023
  Arriva Twarde Pierniki zapraszają na mecz 24 listopada!