Promocja marki innowacyjnych MŚP (EXPO 2025 Japonia)

Zdjęcie Promocja marki innowacyjnych MŚP (EXPO 2025 Japonia)
06.06.2024

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) ogłosiła konkurs dotyczący promocji marki innowacyjnych firm z sektora MŚP na Światowej Wystawie EXPO 2025 w japońskiej Osace.

Konkurs jest realizowany w ramach programu operacyjnego Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki. „Promocja marki innowacyjnych MŚP (EXPO 2025 Japonia)” ma na celu wspieranie polskich małych i średnich przedsiębiorstw w zwiększaniu ich międzynarodowej obecności oraz nawiązywaniu kontaktów biznesowych w regionie Azji Wschodniej.

W ramach tego konkursu przedsiębiorcy mogą ubiegać się o dofinansowanie, przeznaczone dla projektów, których działania ukierunkowane są na wzmocnienie potencjału eksportowego MŚP na arenie międzynarodowej, poprzez działania promocyjne, przewidziane w programie promocji, w związku z udziałem Polski w Wystawie Światowej EXPO 2025 w Japonii.

Obejmuje to udział w wydarzeniach targowych jako wystawcy, organizację wyjazdowych misji gospodarczych, uczestnictwo w Polsko-Japońskim Forum Eksportowym (jest ono zaplanowane na 20 maja 2025 r.) oraz Forum Inwestycyjnym (ma się odbyć 30 września 2025 r.). Program obejmuje też kampanie promocyjne skierowane na rynki docelowe, takie jak: Japonia, Korea Południowa oraz kraje stowarzyszone w ASEAN (Filipiny, Indonezja, Malezja, Singapur, Tajlandia, Wietnam, Laos, Kambodża, Mjanma i Brunei).

PARP oferuje dofinansowanie na poziomie do 50 procent. W konkursie nie ma określonej minimalnej i maksymalnej wartości kosztów kwalifikacyjnych. Budżet przeznaczony na dofinansowanie projektów firm z sektora MŚP to 100 mln zł.

Nabór wniosków potrwa do 19 czerwca 2024 roku.

Więcej informacji na stronie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości: https://www.parp.gov.pl/component/grants/grants/promocja-marki-innowacyjnych-msp-expo-2025-japonia

 

Aktualności blok page

Polecane aktualności

 • port lotniczy bdg
  05.07.2024
  Majorka z wylotem z Bydgoszczy
 • godziny pracy
  03.07.2024
  Nowe godziny pracy TARR w piątki
 • LIPIK 2024
  01.07.2024
  XVI edycja konkursu Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw - zapraszamy!