page background

Toruński Park Technologiczny

Toruński Park Technologiczny

Toruński Park Technologiczny to doskonałe miejsce dla firm z branży ICT, w którym mogą rozwijać swój potencjał korzystając ze wsparcia merytorycznego Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Tworzymy odpowiednie środowisko dla innowacyjnych projektów biznesowych, dopasowane do potrzeb kujawsko-pomorskich przedsiębiorców.

Toruński Park Technologiczny

Toruński Park Technologiczny to projekt realizowany z inicjatywy i przez Toruńską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. Toruński Park powstał w 2005 roku i jest sukcesywnie rozwijany. Obecnie do dyspozycji przedsiębiorców oddane jest 15 tys. m2 przestrzeni biurowej i przemysłowo technicznej oraz 30 ha terenów inwestycyjnych przy ul. przy ul. Włocławskiej i Andersa w Toruniu.

Toruński Park Technologiczny

Z usług Toruńskiego Parku Technologicznego korzysta obecnie ponad 100 firm działających w różnorodnych branżach. Poznaj naszych lokatorów i sprawdź, w której części Parku ich znaleźć.

Toruński Park Technologiczny

W Toruńskim Parku Technologicznym dysponujemy wyposażonymi biurami, pomieszczeniami magazynowymi i przestrzenią do rozwijania biznesu, która może stać się nowym miejscem dla Twojej firmy. Sprawdź wolne biura i zostań częścią naszej społeczności.

Toruński Park Technologiczny

Sala konferencyjna z zapleczem multimedialnym i sale szkoleniowe z dostępem do infrastruktury w dobrze skomunikowanej części Torunia. Szukasz miejsca, w którym zorganizujesz konferencję, event, szkolenie czy warsztaty? Skorzystaj z naszej oferty.

Toruński Park Technologiczny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania prze formularz kontaktowy.
Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.
Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.