Śniadanie Biznesowe z EEN: „Założenia i wdrożenie Aktu o Usługach Cyfrowych (DSA)” – 27.06.2024 r.

sb
04.06.2024

Zapraszamy przedsiębiorców sektora MŚP, do udziału w Śniadaniu Biznesowym – „Założenia i wdrożenie Aktu o Usługach Cyfrowych (DSA).”
Szkolenie organizowane jest przez Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., we współpracy z Kancelarią Prawną Monika Jurkiewicz.

Tematyka spotkania:
DSA (Digital Services Act, Akt o Usługach Cyfrowych) to jedna z najważniejszych regulacji branży internetowej ostatnich lat, zwana potocznie konstytucją Internetu. Nowe przepisy mają poprawić bezpieczeństwo użytkowników w sieci, wspierać walkę z nielegalnymi treściami w internecie, a także doprecyzować kwestie dotyczących moderowania treści. Akt prawny nakłada na firmy cyfrowe w całej UE odpowiedzialność za treści zamieszczane na ich platformach, a także szereg obowiązków, takich jak raportowanie czy audyty zewnętrzne.

Termin i czas szkolenia: 27 czerwca 2024 r., godz. 9.00-14.00
Miejsce szkolenia: Biuro G132 – ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń.

Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY. Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

PROGRAM WYDARZENIA

Prelegent:
Monika Jurkiewicz - radca prawny, właściciel i prawnik zarządzający, specjalista w zakresie praw ochrony konkurencji i konsumentów oraz handlu elektronicznego.
Od ponad 18 lat doradza międzynarodowym i polskim firmom. Wieloletnia ścisła współpraca w polskich i międzynarodowych przedsiębiorstwach pozwoliła jej poznać potrzeby klientów korporacyjnych i wypracować metody rozwiązywania problemów w oparciu o analizę prawną i biznesową, której celem jest skuteczność i celowość rozwiązań projektowanych dla przedsiębiorstw. Jest doktorantem Uczelni Łazarskiego i certyfikowanym audytorem normy ISO Normy 9001:2015.
 

Szczegółowe informacje: tel. (56) 699 54 82, e-mail: damian [dot] wielewskiattarr [dot] org [dot] pl

Program na rzecz jednolitego rynku (Single Market Programme) oraz ze środków Programu rządowego „Udział Polski w części COSME Programu na rzecz rynku wewnętrznego, konkurencyjności przedsiębiorstw, w tym małych i średnich przedsiębiorstw, dziedziny roślin, zwierząt, żywności i paszy, oraz statystyk europejskich (Programu na rzecz jednolitego rynku) w latach 2022–2028”.

Aktualności blok page

Polecane aktualności

 • port lotniczy bdg
  05.07.2024
  Majorka z wylotem z Bydgoszczy
 • godziny pracy
  03.07.2024
  Nowe godziny pracy TARR w piątki
 • LIPIK 2024
  01.07.2024
  XVI edycja konkursu Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw - zapraszamy!