Kujawsko-Pomorskie Forum Innowacji, Nauki, Biznesu i Samorządu 2023 - fotorelacja - zapraszamy!

foto
17.11.2023

Kujawsko-Pomorskie Forum Innowacji, Nauki, Biznesu i Samorządu to coroczne wydarzenie organizowane przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Naukowo-Technologiczne im. prof. Jana Czochralskiego sp. z o.o. we współpracy z Samorządem Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Toruńską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A., współfinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Celem Forum jest upowszechnianie wiedzy i informacji dotyczących szeroko pojętej innowacyjności oraz promowanie idei gospodarki opartej na współpracy sektora biznesu, nauki i administracji. Tegoroczna edycja FINBiS odbyła się  5-7 listopada 2023 r. w Hotelu Filmar w Toruniu, wpisując się w obchody Europejskiego Tygodnia Małych  i Średnich Przedsiębiorstw w Województwie Kujawsko-Pomorskim.  

Tradycyjnie, w ramach Kujawsko-Pomorskie Forum Innowacji, Nauki, Biznesu i Samorządu, zostało zorganizowane Regionalne Forum Innowacji, a ostatnim, uroczystym punktem programu była gala wręczenia nagród laureatom konkursu Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw 2023. 

Pełna lista laureatów, nagród specjalnych i wszystkich wyróżnień znajduje się na stronie konkursu:

https://liderzy.tarr.org.pl/ 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tegorocznej edycji wydarzenia!

 

fot. Małgorzata Radomska

 

 

sa

 

Aktualności blok page

Polecane aktualności

 • port lotniczy bdg
  05.07.2024
  Majorka z wylotem z Bydgoszczy
 • godziny pracy
  03.07.2024
  Nowe godziny pracy TARR w piątki
 • LIPIK 2024
  01.07.2024
  XVI edycja konkursu Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw - zapraszamy!