EUSEW: Transformacja energetyczna i źródła jej finansowania – konferencja – 13 czerwca 2024 - ONLINE

Zdjęcie: Transformacja energetyczna i źródła jej finansowania
24.05.2024

UWAGA! Informujemy, iż konferencja EUSEW odbędzie się w WYŁĄCZNIE w formacie online. Każdy zarejestrowany przedsiębiorca otrzyma link do łączenia.

Nie ustają dyskusje mikro, małych i średnich przedsiębiorców wokół wysokich cen energii elektrycznej. Z zamrożenia cen energii elektrycznej mogą skorzystać jedynie nieliczne przedsiębiorstwa. Jednak i to rozwiązanie nie jest w pełni satysfakcjonujące. Co możesz zrobić, żeby obniżyć rachunki za prąd w Twojej firmie?

Odpowiedzi na powyższe pytania poznamy na Konferencji, która odbędzie się w Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego ONLINE w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonej Energii, w terminie 13 czerwca br.

Tematyka konferencji skupiona jest wokół rozwiązań technologicznych i źródeł ich finansowania w kierunku transformacji energetycznej MŚP. Konferencja posłuży także wprowadzeniu przedsiębiorców w zagadnienia wokół tematyki ESG, którego wymagania dotyczą również mikro, małych i średnich firm.

Na zakończenie spotkania przewidziano sesję pytań do ekspertów spotkania.

Termin i czas konferencji: 13 czerwca 2024 r., godz. 9.30 – 16.00.

Lokalizacja konferencji: platforma Ms Teams, dostarczona przez TARR S.A.

Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

PROGRAM WYDARZENIA

Szczegółowe informacje: Biuro EEN, tel. (56) 699 54 80; e-mail: eenattarr [dot] org [dot] pl

PARTNERZY MERYTORYCZNI:

Kujawsko-Pomorski Fundusz Rozwoju sp. z. o.o.Bank Gospodarstwa KrajowegoAPATOR S.A.; SOLWENA Sp. z o.o.Stowarzyszenie „Z energią o prawie”RBS – Responsible Business Solutions; Polenergia Fotowoltaika S.A.

Partnerzy merytoryczni

Polenergia

 

PATRONI MEDIALNI:

Teraz Środowisko”; „Wysokie Napięcie

Patroni medialni

Wydarzenie dofinansowano z programu na rzecz jednolitego rynku (Single Market Programme) oraz ze środków Programu rządowego „Udział Polski w części COSME Programu na rzecz rynku wewnętrznego, konkurencyjności przedsiębiorstw, w tym małych i średnich przedsiębiorstw, dziedziny roślin, zwierząt, żywności i paszy, oraz statystyk europejskich (Programu na rzecz jednolitego rynku) w latach 2022–2028”.

Aktualności blok page

Polecane aktualności

 • port lotniczy bdg
  05.07.2024
  Majorka z wylotem z Bydgoszczy
 • godziny pracy
  03.07.2024
  Nowe godziny pracy TARR w piątki
 • LIPIK 2024
  01.07.2024
  XVI edycja konkursu Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw - zapraszamy!