Konferencja "Regionalny Fundusz Szkoleniowy w dwóch perspektywach finansowych - Toruń, dn. 11.12.2023 r.

rfs
29.11.2023

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza do udziału w konferencji "Regionalny Fundusz Szkoleniowy w dwóch perspektywach finansowych", która odbędzie się 11 grudnia br. w siedzibie TARR przy ulicy Włocławskiej 167 w Toruniu.

Spotkanie adresowane jest do wszystkich osób i podmiotów zainteresowanych podnoszeniem kompetencji i zdobywaniem kwalifikacji przy współfinansowaniu ze środków europejskich. 

W programie konferencji zaplanowano podsumowanie projektu Regionalny Fundusz Szkoleniowy - usługi rozwojowe dla MŚP z województwa kujawsko-pomorskiego i ich pracowników. Wskażemy jak uzyskać wsparcie na usługi rozwojowe w nowej perspektywie finansowej na lata 2021 - 2027 i przedstawimy założenia nowego projektu pn. Regionalny Fundusz Szkoleniowy II.

Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu zaprezentuje projekt pn. Kierunek - rozwój,  a przedstawiciele Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości opowiedzą o nowych możliwościach dla firm szkoleniowych i doradczych wynikających z funkcjonowania Bazy Usług Rozwojowych.

Dodatkowo udział w wydarzeniu będzie okazją do zapoznania się z dobrymi praktykami działalności w BUR i do wysłuchania ciekawego wykładu nt. znaczenia rozwoju kompetencji dla biznesu.

Szczegółowa agenda   ->  PROGRAM

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Aby wziąć udział w konferencji należy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. 

Szczegółowe informacje: tel.: 56 699 54 77, e-mail: magdalena [dot] rogowskaattarr [dot] org [dot] pl

Wydarzenie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 oraz Programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027.

 

f

 

 

 

 

Aktualności blok page

Polecane aktualności

 • wsparcie na starcie
  20.02.2024
  Warsztaty "Wsparcie na starcie" - zapraszamy adeptów przedsiębiorczości z Kujaw i Pomorza!
 • a
  15.02.2024
  Grecja z wylotem z Bydgoszczy
 • hm
  13.02.2024
  Technology & Business Cooperation Days 2024 podczas Hannover Messe 2024