DroneTech World Meeting 2023 i hybrydowa giełda kooperacyjna – umów się na B2B!

foto
01.10.2023

Przed nami kolejna edycja międzynarodowych targów Dronetech World Meeting! Dronetech to pokazy najnowocześniejszego sprzętu, wykłady, panele dyskusyjne i spotkania biznesowe. Po raz ósmy przedstawiciele nauki i biznesu z kilkunastu państw świata spotkają się w Toruniu, by wymienić się osiągnięciami, wiedzą, doświadczeniami i pomysłami w zakresie tworzenia i rozwoju pojazdów oraz systemów bezzałogowych i autonomicznych.

Tegoroczne targi Dronetech będą przebiegać w dniach 11 - 13 października 2023 roku na terenie hali widowiskowo-sportowej Arena Toruń. W ramach wydarzenia, w dniach 12-18 października odbędzie się giełda kooperacyjna w formule hybrydowej.

Do uczestnictwa serdecznie zapraszamy przedstawicieli branży lotniczej i pojazdów bezzałogowych, a także potencjalnych odbiorców tych rozwiązań tj. JST, policji, straży pożarnej, obronnej, służb ratowniczych, nowoczesnego rolnictwa, gospodarki leśnej, farm wiatrowych i fotowoltaicznych, foto-video i wielu innych.

Kiedy? Gdzie?

12 października – spotkania B2B stacjonarnie na terenie ARENA Toruń

13 - 18 października – spotkania B2B  on-line na platformie B2match

 

REJESTRACJA do 18 października na dedykowanej platformie 

 

UWAGA! Uczestnicy, którzy podczas rejestracji wybiorą udział w formie stacjonarnej, mogą uczestniczyć zarówno w spotkaniach stacjonarnych, jak i on-line. Uczestnicy ci będą mogli dostosować charakter swojej obecności zgodnie z zasadami eventu hybrydowego. Po dokonaniu rejestracji firmy należy wstawić profil współpracy (tzw. marketplace). Jest to warunek niezbędny to skutecznego dopasowania uczestników spotkań.

Strategicznym partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego, partnerem wspierającym - Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Wydarzenie współfinansowane jest ze środków RPO Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 w ramach projektu pn. "Kujawy+Pomorze - promocja potencjału gospodarczego regionu - edycja II.”

 

aad

 

Aktualności blok page

Polecane aktualności

 • twarde pierniki
  04.12.2023
  Kolejny mecz Twardych Pierników u siebie - zapraszamy 8 grudnia!
 • rfs
  29.11.2023
  Konferencja "Regionalny Fundusz Szkoleniowy w dwóch perspektywach finansowych - Toruń, dn. 11.12.2023 r.
 • foto
  23.11.2023
  Arriva Twarde Pierniki zapraszają na mecz 24 listopada!