Konferencja "Firma Przyszłości" po raz szósty w Toruniu!

iph
27.09.2023

W dniu 4 października 2023 roku odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, które skupi przedsiębiorców, innowatorów i liderów biznesu - konferencja "Firma Przyszłości". Organizowana przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Toruniu przy współudziale Partnerów, ta inspirująca i pouczająca konferencja ma na celu przybliżenie uczestnikom najnowszych trendów i strategii potrzebnych do sukcesu w zmieniającym się świecie biznesu.

Konferencja "Firma Przyszłości" to nie tylko okazja do poszerzenia wiedzy i umiejętności biznesowych, ale także do nawiązania wartościowych kontaktów i wymiany doświadczeń. 
Główne tematy konferencji obejmują: innowacje, nowoczesne technologie, zrównoważony rozwój biznesu, prawo, ekonomię czy marketing. 

Konferencja "Firma Przyszłości" będzie gościć wybitnych prelegentów z różnych dziedzin biznesu.

Konferencja odbędzie się w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki, w dniu 4 października 2023 roku. 

Więcej informacji oraz możliwość rejestracji można znaleźć na stronie internetowej konferencji: www.firmaprzyszlosci.com.pl 

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Piotr Całbecki.

 

Strategicznym partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego, partnerem wspierającym - Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Wydarzenie współfinansowane jest ze środków RPO Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 w ramach projektu pn. "Kujawy+Pomorze - promocja potencjału gospodarczego regionu - edycja II.”

 

sg

 

 

Aktualności blok page

Polecane aktualności

 • port lotniczy bdg
  05.07.2024
  Majorka z wylotem z Bydgoszczy
 • godziny pracy
  03.07.2024
  Nowe godziny pracy TARR w piątki
 • LIPIK 2024
  01.07.2024
  XVI edycja konkursu Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw - zapraszamy!