Konferencja "Firma Przyszłości" po raz szósty w Toruniu!

iph
27.09.2023

W dniu 4 października 2023 roku odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, które skupi przedsiębiorców, innowatorów i liderów biznesu - konferencja "Firma Przyszłości". Organizowana przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Toruniu przy współudziale Partnerów, ta inspirująca i pouczająca konferencja ma na celu przybliżenie uczestnikom najnowszych trendów i strategii potrzebnych do sukcesu w zmieniającym się świecie biznesu.

Konferencja "Firma Przyszłości" to nie tylko okazja do poszerzenia wiedzy i umiejętności biznesowych, ale także do nawiązania wartościowych kontaktów i wymiany doświadczeń. 
Główne tematy konferencji obejmują: innowacje, nowoczesne technologie, zrównoważony rozwój biznesu, prawo, ekonomię czy marketing. 

Konferencja "Firma Przyszłości" będzie gościć wybitnych prelegentów z różnych dziedzin biznesu.

Konferencja odbędzie się w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki, w dniu 4 października 2023 roku. 

Więcej informacji oraz możliwość rejestracji można znaleźć na stronie internetowej konferencji: www.firmaprzyszlosci.com.pl 

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Piotr Całbecki.

 

Strategicznym partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego, partnerem wspierającym - Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Wydarzenie współfinansowane jest ze środków RPO Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 w ramach projektu pn. "Kujawy+Pomorze - promocja potencjału gospodarczego regionu - edycja II.”

 

sg

 

 

Aktualności blok page

Polecane aktualności

 • twarde pierniki
  04.12.2023
  Kolejny mecz Twardych Pierników u siebie - zapraszamy 8 grudnia!
 • rfs
  29.11.2023
  Konferencja "Regionalny Fundusz Szkoleniowy w dwóch perspektywach finansowych - Toruń, dn. 11.12.2023 r.
 • foto
  23.11.2023
  Arriva Twarde Pierniki zapraszają na mecz 24 listopada!