Giełda kooperacyjna podczas Blue Game Show Poland 2023

blu game show
05.09.2023

Zapraszamy pasjonatów i branżystów na giełdę kooperacyjną podczas tegorocznej edycji Blu Game Show Poland!

W dniach 29-30 września, Bydgoszcz stanie się centrum e-sportu i technologii. Gamingowe widowisko odbędzie się na Hali Sportowo-Widowiskowej Immobile Łuczniczka. Trzecia edycja Blu Game Show Poland jest organizowana przez BluSpace, operatorem wydarzenia jest BluStreamTV Sp. z o.o.

W ramach Biznes Zone pod szyldem IoT North Poland Hub i Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. zostanie zorganizowana giełda kooperacyjna.

Giełda będzie miała charakter hybrydowy. 29 września spotkania odbywać się będą w tradycyjnej formule stolikowej w Hali Łuczniczka, a w dniach 2-3 października (po zakończeniu wydarzenia stacjonarnego) nadal będzie można kontynuować rozmowy biznesowe, w formule online za pośrednictwem platformy B2Match.

REJESTRACJA

Dlaczego warto wziąć udział?

Giełda kooperacyjna, to miejsce gdzie możesz:

 • nawiązać nowe kontakty biznesowe,
 • znaleźć nowych dostawców lub klientów,
 • partnerów, którzy pomogą ci rozwinąć technologię lub produkt, nad którymi pracujesz.

W przypadku wydarzenia takiego jak Blu Game Show giełda może stać się także platformą do spotkań dla menedżerów zespołów biorących udział w rozgrywkach z potencjalnymi sponsorami i innymi partnerami zainteresowanymi zaangażowaniem w sektor gamingowy, ze szczególnym uwzględnieniem e-sportu.

Udział w giełdzie jest możliwy po zarejestrowaniu się przez stronę Blu Game Show 2023 b2b Matchmaking Event.

Blu Game Show Poland 2023 cieszy się zaufaniem najważniejszych instytucji publicznych. Otrzymało Patronaty Ministerstwa Sportu i Turystyki, Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego oraz Prezydenta Miasta Bydgoszczy.

Partnerem strategicznym wydarzenia jest Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Wydarzenie współfinansowane jest ze środków RPO Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014 - 2020 w ramach projektu pn. "Kujawy+Pomorze - promocja potencjału gospodarczego regionu - edycja II.”

 

av

 

Aktualności blok page

Polecane aktualności

 • port lotniczy bdg
  05.07.2024
  Majorka z wylotem z Bydgoszczy
 • godziny pracy
  03.07.2024
  Nowe godziny pracy TARR w piątki
 • LIPIK 2024
  01.07.2024
  XVI edycja konkursu Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw - zapraszamy!