Możliwości współpracy z firmami z Azji Centralnej i Wschodniej – spotkanie z radcami handlowymi ambasad oraz giełda kooperacyjna, 19 maja 2023 r.

b2b
12.05.2023

W dniu 19 maja 2023 r. odbędzie się spotkanie z radcami handlowymi ambasad Azerbejdżanu, Chin, Kazachstanu, Uzbekistanu poświęcone możliwościom współpracy międzynarodowej z firmami z tych krajów. Wydarzenie zorganizowane jest w ramach 10. Międzynarodowego Kongresu Azjatyckiego.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12.00 w Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., ul. Włocławska 167, budynek A, sala konferencyjna (I piętro).

Radcy handlowi przekażą najważniejsze informacje dotyczące rynków krajów, które reprezentują oraz wskażą możliwości międzynarodowej współpracy gospodarczej. Spotkanie będzie przebiegać w języku polskim.

 

Udział jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja: FORMULARZ

Wydarzeniu towarzyszyć będzie giełda kooperacyjna (spotkania b2b), podczas której regionalni przedsiębiorcy oraz przedstawiciele instytucji otoczenia biznesu będą mieli możliwość uczestniczenia w indywidualnych rozmowach biznesowych z przedstawicielami firm z Azerbejdżanu, Mongolii i Kazachstanu.

W celach organizacyjnych (zaplanowanie indywidualnych spotkań), bardzo prosimy o wypełnienie ZGŁOSZENIA UDZIAŁU W GIEŁDZIE KOOPERACYJNEJ.

Spotkania w ramach giełdy kooperacyjnej rozpoczną się o godzinie 13.00 w Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., ul. Włocławska 167, budynek A, sala konferencyjna (I piętro).

Szczegółowe profile firm z Azerbejdżanu, Mongolii i Kazachstanu.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu regionalnych przedsiębiorców zainteresowanych zarówno spotkaniem z doradcami handlowymi jak i udziałem w giełdzie kooperacyjnej i nawiązaniem kontaktów biznesowych z zaproszonymi firmami!

Szczegółowych informacji udziela:
Barbara Pasiut
56 699 54 87, barbara [dot] pasiutattarr [dot] org [dot] pl 

Giełda kooperacyjna zorganizowana jest w ramach projektu: „Wsparcie umiędzynarodowienia kujawsko-pomorskich MŚP oraz promocja potencjału gospodarczego regionu”. 

 

belka

 

Zapraszamy również do zapoznania się ze szczegółowym programem 10. Międzynarodowego Kongresu Azjatyckiego. Gościem honorowym tegorocznej edycji jest Republika Azerbejdżanu.

PROGRAM Kongresu

Szczegółowe informacje o Kongresie są dostępne na stronach:

http://kongresazja.pl  

https://www.facebook.com/AsianCongressTorun/

Zapraszamy!

 

Aktualności blok page

Polecane aktualności

 • Zdjęcie XI Międzynarodowy Kongres Azjatycki
  16.05.2024
  Międzynarodowy Kongres Azjatycki po raz XI
 • Spotkanie informacyjne „Fundusze Europejskie na podnoszenie kwalifikacji”
  10.05.2024
  Spotkanie informacyjne „Fundusze Europejskie na podnoszenie kwalifikacji”
 • zmiana
  29.04.2024
  Zmiana terminu naboru wniosków do projektu RFS II