Wtorki z Eksportem: "Rynek Wielkiej Brytanii", 30 maja 2023r., webinar

Wtorki z Eksportem, webinar
09.05.2023

Zapraszamy przedsiębiorców sektora MŚP z województwa kujawsko-pomorskiego, do udziału w szkoleniu z cyklu Wtorki z Eksportem – „Rynek Wielkiej Brytanii”.    

Szkolenie organizowane jest przez Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., przy współpracy z J.Dauman Group  

Obraz zawierający tekst, zrzut ekranu, Czcionka, wzór</p>
<p>Opis wygenerowany automatycznie 

Termin i czas szkolenia: 30 maja 2023 r., godz. 10.00-14.00 

Rodzaj szkolenia: ON-LINE – platforma MS Teams. 

Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY.  

 

Rejestracja: QRkod lub poprzez stronę https://een.tarr.org.pl  

Szczegółowe informacje: 

tel. (56) 699 54 82; 

 

Tematyka spotkania i Program Spotkania: 

2023 to rok wyjątkowych przemian w Wielkiej Brytanii. Od koronacji króla Karola III, przez zmiany w systemie podatkowym dla firm, po Brexit – który realnie kształtuje codzienność Brytyjczyków i biznesu. 

Podczas webinaru, który poprowadzą eksperci J.Dauman dowiedzą się Państwo, jak pokonać stare – jak i nowe – wyzwania specyficzne dla Wielkiej Brytanii, by z powodzeniem dokonać ekspansji działalności na ten rynek lub rozwinąć skalę działalności. Omówione zostaną także kluczowe elementy związane z przygotowaniem do rozpoczęcia, jak i z prowadzeniem działalności w Wielkiej Brytanii. 

 

Zadaj pytanie Prelegentowi: 

Prelegenci chętnie odpowiedzą na każde pytanie dlatego też warto zadać je już podczas rejestracji w formularzu zgłoszeniowym. 

 

Prelegenci: 

Piotr Kubalka – Head of J.Dauman Group, CEO J.Dauman Finance 

Kamila Sanders – Corporate Relations Manager, J.Dauman Group 

Konrad Kąkol – Partner, J.Dauman Legal 

Grażyna Jaworska – Dyrektor Zarządzająca, J.Dauman Logistics 

 

Grupa J.Dauman – Grupa jest brytyjskim hubem biznesowym z polskimi korzeniami i historią sięgającą 1948 roku. Eksperci związani z Grupą wspierają swoją wiedzą w obszarze księgowości, prawa, logistyki, doradztwa biznesowego małe, średnie i duże firmy, jak i największe, korporacje w działalności na rynkach międzynarodowych. Oferują także dostęp do bazy kontaktów biznesowych z Wielkiej Brytanii, Europy i świata, budowanych od ponad 75 lat. 

UK to 5. największa gospodarka świata, która w wyniku Brexitu pilnie potrzebuje uzupełnić braki w swoich łańcuchach dostaw. Wierzymy, że tę potrzebę mogą wypełnić Państwa produkty. 

 

Serdecznie zapraszamy! 

 

Wydarzenie firmowane z Programu na rzecz jednolitego rynku (Single Market Programme) oraz ze środków Programu rządowego „Udział Polski w części COSME Programu na rzecz rynku wewnętrznego, konkurencyjności przedsiębiorstw, w tym małych i średnich przedsiębiorstw, dziedziny roślin, zwierząt, żywności i paszy, oraz statystyk europejskich (Programu na rzecz jednolitego rynku) w latach 2022-2028”. 

Aktualności blok page

Polecane aktualności

 • port lotniczy bdg
  05.07.2024
  Majorka z wylotem z Bydgoszczy
 • godziny pracy
  03.07.2024
  Nowe godziny pracy TARR w piątki
 • LIPIK 2024
  01.07.2024
  XVI edycja konkursu Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw - zapraszamy!