Warsztaty "Wsparcie na starcie" - zapraszamy adeptów przedsiębiorczości z Kujaw i Pomorza!

wsparcie na starcie
20.02.2024

Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu przygotowuje kolejne warsztaty z cyklu „Wsparcie na starcie”, które odbędą się 5 marca 2024 r. o godz. 14:00 w Toruńskim Centrum Aktywności Lokalnej 2.Piętro przy ul. Konopnickiej 13 w Toruniu.

W ramach warsztatów prezentowane będą informacje m.in. na temat wymogów formalnych związanych z zakładaniem działalności gospodarczej oraz jej prowadzeniem i rozliczaniem, obowiązkami pracodawcy względem urzędów, a także podstawowe zagadnienia związane pozyskaniem wsparcia finansowego, czy też nisko oprocentowanych pożyczek na firmę.

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. i tym razem będzie partycypować w wydarzeniu z prezentacją dotyczącą możliwości pozyskania wsparcia finansowego na usługi szkoleniowo-doradcze z projektu Regionalny Fundusz Szkoleniowy II. 

Uczestnicy szkolenia zapoznają się także z informacjami, które zostaną przedstawione przez specjalistów z następujących instytucji: przedstawiciele Urzędu Miasta Torunia, Urząd Skarbowy, Zakład Usług Społecznych, Kujawsko - Pomorski Fundusz Pożyczkowy, Toruński Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o., Punkt Informacyjny Funduszy Unii Europejskiej, Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia.

Wstęp wolny. Liczba miejsc jest ograniczona. Zachęcamy do udziału!

Link do rejestracji: https://torun.direct/form/szkolenie-wsparcie-na-starcie-05

Aktualności blok page

Polecane aktualności

 • granty
  03.04.2024
  W kwietniu ruszą nabory wniosków na „Granty na Eurogranty"
 • życzenia
  29.03.2024
  Życzenia Wielkanocne
 • f
  28.03.2024
  Skrócony czas pracy TARR w dn. 29 marca 2024r.