Kujawsko-Pomorskie Forum Innowacji, Nauki, Biznesu i Samorządu - FINBiS - 5-7 listopada 2023r.

finbis
20.10.2023

Kujawsko-Pomorskie Forum Innowacji, Nauki, Biznesu i Samorządu (FINBiS) to wydarzenie konferencyjne mające na celu promocję regionalnego potencjału naukowego, innowacji oraz współpracy biznesowej w ramach wszelkich sektorów istotnych z punktu widzenia rozwoju województwa, a także kraju i świata.

Tegoroczna edycja FINBiS odbędzie się w dniach  5 - 7 listopada 2023 roku w Hotelu Filmar w Toruniu.

W ramach Forum przewidziano panele dyskusyjne i spotkania dedykowane kluczowym dla rozwoju regionu specjalizacjom, a także promujące współpracę między nauką a biznesem, ze wsparciem administracji samorządowej i przy  wykorzystaniu środków w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego, jak również wszelkich dostępnych i planowanych źródeł wsparcia, w tym finansowania.

Tematy przewodnie tegorocznej edycji wydarzenia to człowiek i jego potrzeby, w tym wpływ środowiska i żywności na zdrowie oraz rola systemu edukacji i szeroko pojętego szkolnictwa.

Podczas FINBiS 2023, w zakresie Regionalnego Forum Innowacji, zaplanowana została także seria wystąpień związanych z cyfrową i energetyczną transformacją przedsiębiorstw oraz gala wręczenia nagród w konkursie Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw. Oprócz tytułu Lidera Innowacji wręczane będą również certyfikaty "Innowacyjnej Marki Regionu InnoMaRe. Made in Kujawsko-Pomorskie" - przyznawane przez Marszałka Województwa Piotra Całbeckiego.

Więcej informacji oraz szczegółowy program konferencji na stronie:

https://rfi.biz.pl/

REJESTRACJA 

Organizator i pomysłodawca: Kujawsko-Pomorskie Centrum Naukowo-Technologiczne im. prof. Jana Czochralskiego sp. z o.o. we współpracy z Samorządem Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Toruńską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. Wydarzenie jest współfinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

a

sd

 

Aktualności blok page

Polecane aktualności

 • Zdjęcie Promocja marki innowacyjnych MŚP (EXPO 2025 Japonia)
  06.06.2024
  Promocja marki innowacyjnych MŚP (EXPO 2025 Japonia)
 • sb
  04.06.2024
  Śniadanie Biznesowe z EEN: „Założenia i wdrożenie Aktu o Usługach Cyfrowych (DSA)” – 27.06.2024 r.
 • Zdjęcie: Transformacja energetyczna i źródła jej finansowania
  24.05.2024
  EUSEW: Transformacja energetyczna i źródła jej finansowania – konferencja – 13 czerwca 2024 - ONLINE