Polskie stoisko na targach Arab Health w Dubaju, 22-24 stycznia 2022 r.

Data
24.01.2022
Miejsce
Dubaj

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości organizuje stoisko informacyjno-promocyjne na targach Arab Health 2022 w Dubaju, które odbędą się w dniach 24-27 stycznia 2022. Polskie stoisko zostanie zorganizowane w ramach Branżowego Programu Promocji sprzętu medycznego.

Celem organizacji stoiska jest promocja oferty polskich firm działających w branży medycznej wśród zagranicznych odbiorców, w tym potencjalnych inwestorów i klientów. Niezależnie od tego, czy firma jest wystawcą na danym wydarzeniu, czy zwiedzającym, może skorzystać z różnych form nieodpłatnej promocji na polskim stoisku.

Firmom zainteresowanym promocją swojej oferty na polskim stoisku umożliwia się:

wyświetlanie filmów promocyjnych na dostępnych ekranach;
skorzystanie ze stoiska w celu organizacji spotkań z wybranymi partnerami biznesowymi;
prezentację materiałów informacyjno-promocyjnych (foldery, ulotki, gadżety itp.);
Informujemy, że wszystkie firmy zainteresowane skorzystaniem z powyższej oferty, we własnym zakresie pokrywają koszty dojazdu i zakwaterowania podczas wydarzenia.

Kontakt dla przedsiębiorców: p. Agnieszka Promianowska, e-mail: gnieszka_promianowskaatparp [dot] gov [dot] pl

Więcej informacji na stronie www

Stoisko informacyjno-promocyjne podczas targów Arab Health 2022 zostanie zorganizowane w ramach realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości Branżowego Programu Promocji branży sprzętu medycznego na lata 2020-2022, w ramach poddziałania 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.