„W Kujawsko-Pomorskiem mówisz - masz certyfikowane szkolenia językowe” - darmowe kursy języka angielskiego

belka
10.11.2021

 

 

​Departament Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego wspólnie z Partnerami: Training House Szkolenia Biznesowe oraz Regionalnym Ośrodkiem Edukacji Ekologicznej, realizuje projekt pn. W Kujawsko-Pomorskiem mówisz - masz certyfikowane szkolenia językowe, który skierowany jest do osób pełnoletnich (bez względu na poziom wykształcenia) zainteresowanych nabyciem, uzupełnieniem lub podwyższeniem kwalifikacji z zakresu języka angielskiego.

Oferowana jest nauka w trybie stacjonarnym lub dołączenie do już funkcjonujących grup zdalnych. Każdy z uczestników może wybrać 60-godzinne szkolenie językowe zdalne lub 180-godzinne stacjonarne szkolenie językowe (3 moduły po 60 godzin lekcyjnych). Z udziału w projekcie wyłączone są jedynie osoby, które prowadzą działalność gospodarczą.

Kurs językowy oraz egzamin są nieodpłatne, jedyny koszt to cena zakupu podręczników w kwocie 150 zł.  

Szczegółowe informacje oraz formularz rekrutacji, zostały zamieszczone na stronie internetowej: https://www.projektmowiszmasz.pl/

Ponadto istnieje możliwość organizacji kursu z języka angielskiego w danej miejscowości w przypadku zapisania się min. 12 uczestników na tym samym poziomie umiejętności.

Przedsięwzięcie finansowane jest w ramach poddziałania 10.4.1 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

baner

Aktualności blok page

Polecane aktualności

 • belka
  05.12.2021
  Polskie stoisko narodowe na targach Middle East Energy w Dubaju, 7-9 marca 2022 r.
 • mapka
  25.11.2021
  Rusza kolejna tura sprzedaży działek na terenach inwestycyjnych Toruń / Andersa
 • belka
  23.11.2021
  VI edycja konkursu Polskiej Agencji Przedsiębiorczości - "Pracodawca Jutra", nabór wniosków do 20 grudnia br.