Za nami misja wyjazdowa na targi Salone del Mobile w Mediolanie

foto Salone del Mobile
15.06.2022

W dniach 10 - 13 czerwca 2022 roku Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zorganizowała wyjazd na targi zagraniczne Salone del Mobile w Mediolanie w ramach projektu Wsparcie umiędzynarodowienia kujawsko-pomorskich MŚP oraz promocja potencjału gospodarczego regionu, współfinansowanego z budżetu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz środków unijnych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014 - 2020.

W bieżącym roku przypadła okrągła, 60. rocznica targów Salone del Mobile, powszechnie  uznawanych za wyznaczającą trendy, najlepszą tego typu imprezę wnętrzarską na świecie. Targi w Mediolanie rokrocznie skupiają kreatorów trendów z obszarów takich, jak: architektura i aranżacja wnętrz, wzornictwo przemysłowe, projektowanie mebli, dekoracji i wyposażenia wnętrz; projektowanie glazury, ceramiki, tapet, oświetlenia, akcesoriów łazienkowych, kuchennych, ogrodowych i innych.

W ramach misji wyjazdowej organizowanej przez TARR region Kujaw i Pomorza reprezentowało 18 przedsiębiorstw, łącznie 36 osób. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i współpracę i życzymy owocnych relacji biznesowych!
 

Aktualności blok page

Polecane aktualności

 • 1
  15.06.2022
  Święto Miasta Torunia, 21 - 26 czerwca 2022r.
 • foto Salone del Mobile
  15.06.2022
  Za nami misja wyjazdowa na targi Salone del Mobile w Mediolanie
 • foto
  12.06.2022
  IoT North Poland Hub na konferencji "Jak zmienić świat poprzez naukę?", Madaba w Jordanii