Wtorek z eksportem w Toruńskim Parku Technologicznym „Współpraca z rynkiem niemieckim”

Data
25.05.2021
Miejsce
Online

Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju zaprasza przedsiębiorców sektora MŚP, w szczególności z województwa kujawsko-pomorskiego, do udziału w bezpłatnym szkoleniu online pn.: „Współpraca z rynkiem niemieckim”. Spotkanie to będzie przebiegało online. Ramowy plan wydarzeń na rok 2021 jest już dostępny.

Termin szkolenia: 25 maja 2021 r.

Miejsce i czas szkolenia: Online, godz. 9.00-14.00

Wtorki z eksportem w Toruńskim Parku Technologicznym to realizowana od wielu lata seria spotkań poświęconych zagadnieniom związanym z prowadzeniem działalności za granicą, działalności eksportowej i importowej oraz internacjonalizacji firm. Biorący w spotkaniach przedsiębiorcy z kujawsko-pomorskiego sektora MŚP każdorazowo poznają specyfikę innego rynku europejskiego i nie tylko. Zaproszeni eksperci przedstawiają panującą tam sytuację gospodarczą i trendy rynkowe, wskazują, na co zwrócić uwagę zawierając współpracę. Obecnie, z uwagi na wzajemne bezpieczeństwo, wszystkie wydarzenia odbywają się online.

Więcej informacji o wydarzeniu, wraz z programem i formularzem zgłoszeniowym udostępnimy wkrótce. Informujemy również, że termin wydarzenia może ulec zmianie.

Projekt Enterprise Europe Network w Polsce jest współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z programu COSME na lata 2014 – 2021 oraz ze środków budżetu państwa w ramach dotacji celowej Ministerstwa Rozwoju.