Śniadania Biznesowe z komponentem doradczym: "W co warto inwestować w 2022 roku? Ryzyko walutowe dla MŚP" – Toruń, 24.03.2022 r.

Data
24.03.2022
Miejsce
Toruń

Świat zmienia się na naszych oczach, także na płaszczyźnie ekonomii globalnej. Jak obecnie operować na rynku inwestycji walutowych rozważymy w czasie szkolenia z cyklu Śniadania Biznesowe z EEN  - "W co warto inwestować w 2022 roku? Ryzyko walutowe dla MŚP", które odbędzie się w formule stacjonarnej, w Toruniu, 24 marca br. 

W czasie szkolenia istotne znaczenie mieć będzie komponent doradczy, dlatego też zapraszamy przede wszystkim przedsiębiorców, którzy mają doświadczenie na rynkach walutowych i zechcą podzielić się przykładami z codziennej praktyki biznesowej.

Na spotkanie w pierwszej kolejności zostaną zaproszone przedsiębiorstwa, które mają doświadczenie na rynkach walutowych i podczas rejestracji zgłoszą zagadnienia wymagające omówienia oraz przedstawią problem związany z tematyką wydarzenia, z którym borykają się w codziennej praktyce biznesowej. Oprócz merytorycznej strony przedsięwzięcia pragniemy zadbać również o stworzenie komfortowych warunków dla uczestników: śniadanie odbędzie się w kameralnym gronie.

Formuła: Szkolenie stacjonarne połączone z indywidualnymi konsultacjami. Wydarzenie przeprowadzone zostanie dla 10 przedsiębiorców, którzy podczas rejestracji zgłoszą zagadnienie wymagające omówienia oraz przedstawią własne studium przypadku, do którego odniesie się  zaproszony ekspert. Ponadto, w zakresie zgłoszonej problematyki, każdy przedsiębiorca otrzyma pisemne opracowanie doradcze.

Ideą spotkania jest poszerzenie świadomości przedsiębiorców sektora MŚP z województwa kujawsko-pomorskiego odnośnie bieżącej sytuacji na rynku walutowym, poznania szans i zagrożeń związanych ze zmianami kursów walut oraz prognoz potencjalnych zmian. Podczas szkolenia będzie możliwość bezpośredniego przedyskutowania z ekspertem tychże aspektów.

Śniadanie odbędzie się w kameralnym gronie w Restauracji G132 w Toruniu, przy ulicy Grudziądzkiej 132.

Termin szkolenia: 24 marca 2022 r., godz. 9.00-13.00

 

Prelegent:

Łukasz Leszczyński

Od 2010 roku zarządza ryzykiem finansowym w DMK. Od blisko 10 lat związany jest z rynkiem walutowym, wspiera firmy we właściwym procesie zarządzania ryzykiem walutowym. Odpowiada za prawidłowe wdrożenie rachunkowości zabezpieczeń w firmach oraz wsparcie przy prawidłowym księgowaniu instrumentów finansowych w księgach rachunkowych spółek.

Szkolenie skierowane jest WYŁĄCZNIE do przedsiębiorców sektora MŚP z województwa kujawsko-pomorskiego.

Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY.

Przedsiębiorstwa zainteresowane udziałem w spotkaniu zapraszamy do wypełnienia poniższego formularza do 11 marca 2022 r.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

PROGRAM 

UWAGA – ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA!

Jednocześnie informujemy, że pierwszeństwo w udziale w szkoleniu będą mieli przedsiębiorcy, którzy w formularzu zgłoszeniowym wypełnią pole dotyczące przedstawienia indywidualnej problematyki iskontaktujemy się tylko z wybranymi przedsiębiorcami.

Szczegółowe informacje: tel. (56) 699 54 82;

e-mail: anna [dot] wicinskaattarr [dot] org [dot] pl