TARR S.A. z odznaką honorową za zasługi dla Rzeczypospolitej Polskiej!

foto
08.06.2022

Z przyjemnością zawiadamiamy, iż Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego została wyróżniona odznaką honorową za zasługi dla rozwoju gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej. To wyjątkowe odznaczenie przyznane zostało przez Ministra Rozwoju i Technologii na wniosek Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Od 1995 roku TARR S.A. jako jedna z wiodących instytucji otoczenia biznesowego w regionie, nieprzerwanie realizuje zadania na rzecz rozwoju przedsiębiorczości i innowacyjności w województwie kujawsko-pomorskim. Aktywnie wpływamy na kształt gospodarki i konkurencyjność regionu. W ramach realizowanych działań podpowiadamy przedsiębiorcom jak usprawnić procesy zachodzące w firmach, analizujemy modele biznesowe i poziom gotowości eksportowej przedsiębiorstw.

Honorowa odznaka za zasługi na rzecz rozwoju polskiej gospodarki, nadana z ramienia Ministerstwa Rozwoju i Technologii, to dla nas wielki zaszczyt i wyróżnienie. Uznanie niezwykle cieszy i motywuje do kolejnych działań. Przed nami ambitne projekty na kolejne dziesięciolecia!

 

fot. z gali dzięki uprzejmości PSSE

f

 

foto

 

 

Aktualności blok page

Polecane aktualności

 • 1
  15.06.2022
  Święto Miasta Torunia, 21 - 26 czerwca 2022r.
 • foto Salone del Mobile
  15.06.2022
  Za nami misja wyjazdowa na targi Salone del Mobile w Mediolanie
 • foto
  12.06.2022
  IoT North Poland Hub na konferencji "Jak zmienić świat poprzez naukę?", Madaba w Jordanii