Wsparliśmy Szlachetną Paczkę po raz jedenasty!

belka
13.12.2021

Każdy może zostać Mikołajem! - hołdując tej idei i w tym roku dołączyliśmy do ogólnopolskiej akcji Szlachetnej Paczki. Zwarliśmy szyki wspólnie z Partnerem TARR - Centrum Przedsiębiorczości Akademickiej i Transferu Technologii UMK, dzięki czemu świąteczne podarki dotarły o czasie do wybranej przez nas Rodziny.

Miniony Weekend Cudów poprzedziła skrupulatna zbiórka produktów z listy potrzeb, wśród których niebagatelne znaczenie miała kuchenka gazowa i laptop do nauki zdalnej. 

Oprócz żywności, artykułów drogeryjnych codziennego użytku, przyborów szkolnych, pościeli, kocy, specjalnych upominków w postaci książek i gier planszowych, Rodzina otrzymała także bony podarunkowe do realizacji według własnego uznania w sklepach odzieżowych. Łącznie 21 odświętnie zapakowanych paczek wyruszyło z naszej siedziby do magazynu Szlachetnej Paczki, a stamtąd do miejsca docelowego.

Cieszy bardzo zaangażowanie w tę szlachetną zbiórkę wszystkich razem i każdego z osobna -  dziękujemy za każdy dodany produkt i wpłatę! Udowodniliśmy po raz jedenasty, że jesteśmy solidarni. Warto pomagać!

 

foto

 

Aktualności blok page

Polecane aktualności

 • slajder
  13.01.2022
  Śniadania Biznesowe z EEN: ABC cyfrowego eksportu w Internecie – od czego zacząć?
 • foto
  03.01.2022
  Projekt "STARTER - Młodzi w biznesie" - nowy nabór IPH w Toruniu
 • belka
  27.12.2021
  SIVAL – VIBE 2022: spotkania B2B sektora uprawy roślin w nowym terminie