Wspominamy misję na IOTSWC 2022 w Barcelonie!

foto
18.05.2022

Światowe targi tegorocznej 6. edycji IOTSWC w Barcelonie stały się udziałem 36 przedstawicieli 17 przedsiębiorstw z regionu Kujaw i Pomorza. W dniach 10 - 12 maja 2022 roku, uczestnicy wyjazdu organizowanego przez TARR S.A. w ramach projektu Umiędzynarodowienie kujawsko-pomorskich MŚP oraz promocja potencjału gospodarczego regionu, zapoznawali się z trendami i innowacyjnymi rozwiązaniami techologicznymi prezentowanymi w przestrzeni targowej oraz podczas prelekcji i innych wydarzeń towarzyszących.  

Głównym celem wydarzenia było wzmocnienie kontaktów gospodarczych między przedsiębiorcami z województwa kujawsko-pomorskiego, a partnerami zagranicznymi, do których przyczynił się udział w giełdzie kooperacyjnej (https://iot2022-accio.b2match.io/) odbywającej się w ramach wydarzenia.

IOTSWC Barcelona to największe tego typu targi informatyczne w Europie, mające znaczący wpływ na kształtowanie sektora IT w zakresie: AI  (sztuczna inteligencja), machine learning, COBOT (roboty współpracujące), platformy deep learningowe; blockchain, cyberbezpieczeństwo, certyfikacja cyfrowa, rozwiązania chmurowe, szyfrowanie danych; 5G, WiFi 6, przetwarzanie na styku sieci, pojazdy autonomiczne, zarządzanie ruchem sieciowym, sieci LoRa, zbieranie danych przez pojazdy; VR, Big Data, 3D, zdalne centra operacyjne, inteligentne pomiary, konserwacja predykcyjna, zarządzanie flotą, zagrożenia cyfrowe, cyfrowe modelowanie obiektów; CX (customer experience) w zakresie rozwiązań zdrowotnych i innych.  

W ramach giełdy kooperacyjnej z wcześniej wybranymi partnerami zagranicznymi, łącznie odbyły się 23 spotkania dwustronne. Wiele spotkań rokuje nawiązaniem współpracy międzynarodowej. Dziękujemy za uczestnictwo i życzymy wszystkim przedsiębiorcom wielu sukcesów biznesowych!

Szczegółowe informacje o misji wyjazdowej na IOT Solutions World Congress 2022 w Barcelonie na stronie projektu Umiędzynarodowienie kujawsko-pomorskich MŚP oraz promocja potencjału gospodarczego regionu.

Aktualności blok page

Polecane aktualności

 • 1
  15.06.2022
  Święto Miasta Torunia, 21 - 26 czerwca 2022r.
 • foto Salone del Mobile
  15.06.2022
  Za nami misja wyjazdowa na targi Salone del Mobile w Mediolanie
 • foto
  12.06.2022
  IoT North Poland Hub na konferencji "Jak zmienić świat poprzez naukę?", Madaba w Jordanii