TRADINN – Wspieranie innowacyjności w firmach tradycyjnych – raport końcowy

Horizon 2020
30.06.2021

Zachęcamy do zapoznania się z raportem podsumowującym projekt: DESIGN OPTIONS PAPER, który adresowany jest przede wszystkim do instytucji otoczenia biznesu (PODSUMOWANIE W JĘZYKU POLSKIM).

W dokumencie zgromadzone zostały wszystkie dane uzyskane w trakcie realizacji projektu (spotkania partnerskie, warsztaty, konsultacje online). Zawiera on rekomendacje dotyczące doskonalenia systemów wspierających innowacje w tradycyjnych firmach.

Podstawą do opracowania rekomendacji w zakresie wspierania innowacji w firmach tradycyjnych były wyniki przeprowadzonej inwentaryzacji aktualnych działań w zakresie wspierania innowacji w firmach tradycyjnych, wnioski z badania potrzeb i opinii przedsiębiorców dotyczących wdrażania innowacji oraz wymiana doświadczeń między Partnerami projektu.

Projekt finansowany był ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Horyzont 2020 (Umowa nr 947837). Partnerzy projektu: Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. - Lider projektu, Varna Economic Development Agency, Bułgaria – Partner projektu, Fondazione Fenice Onlus, Włochy – Partner projektu.

Aktualności blok page

Polecane aktualności

 • belka
  21.09.2021
  IoT North Poland Hub wspiera Główny Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa
 • belka
  16.09.2021
  Polsko-chińska współpraca w ramach porozumienia TARR z EU SME Centre
 • liderzy
  27.08.2021
  Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw – XIII edycja – przedłużony termin naboru!