Polsko-Litewskie Forum Biznesowe na Kujawach i Pomorzu - 7 czerwca 2024 r.

Data
07.06.2024
Miejsce
Bydgoszcz

Zapraszamy na pierwsze "Polsko-Litewskie Forum Biznesowe na Kujawach i Pomorzu", organizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Konsulat Republiki Litewskiej w Toruniu, z honorowym patronatem Ambasady Republiki Litewskiej w Polsce oraz w partnerstwie z Polską Agencją Inwestycji i Handlu oraz Polsko-Litewską Izbą Handlową.

Forum odbędzie się w dniach 7 czerwca 2024 r. w Bydgoszczy w Młynach Rothera.

REJESTRACJA NA FORUM

Cele, jakie stawiają przed sobą organizatorzy:

- ułatwianie możliwości tworzenia sieci kontaktów między przedsiębiorcami, ekspertami i podmiotami biznesowymi z Polski i Litwy;

- zwiększanie wzajemnego zrozumienia potrzeb rynku w obu krajach poprzez działania informacyjne, prezentacje i dyskusje branżowe;

- wspieranie współpracy międzynarodowej poprzez spotkania B2B.

Szeroka lista zaproszonych sektorów obejmuje: ICT, mobilność, nauki przyrodnicze, cyberbezpieczeństwo, smart-produkcja, fintech, przemysł drzewny, przemysł spożywczy, budownictwo, meble i tworzywa sztuczne. W trakcie wydarzenia odbędzie się sesja spotkań B2B.

Wydarzenie jest bezpłatne i będzie prowadzone w języku angielskim.

W szczególności zapraszamy przedsiębiorców na sesję spotkań B2B, które odbędą się w części popołudniowej w godz. 13:30-16:30. Spotkania dają możliwość nieodpłatnego zaprezentowania swojej działalności i nawiązania współpracy z partnerem zagranicznym.

Obowiązuje REJESTRACJA NA SPOTKANIA B2B.

Kontakt w sprawie spotkań B2B:

Enterprise Europe Network działającego przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.

tel.: +48 56 699 54 80 - 82

e-mail: eenattarr [dot] org [dot] pl

https://een.tarr.org.pl/